Tysiące zadowolonych klientów

DARMOWA wysyłka od 39 €

Jakość apteczna

Nasze zobowiązanie: wspieranie Twoich indywidualnych celów

W XTRA FUEL rozumiemy, że każdy z naszych klientów ma wyjątkowe cele i potrzeby. Niezależnie od tego, czy chodzi o osiągnięcie celów fitness, poprawę ogólnego stanu zdrowia czy osiągnięcie konkretnych celów wydajnościowych, jesteśmy tutaj, aby wspierać Cię naszą wiedzą specjalistyczną i wysokiej jakości produktami. Jesteśmy pewni skuteczności naszych suplementów, które są starannie opracowywane w oparciu o aktualne dowody naukowe, aby wspierać szeroki zakres indywidualnych potrzeb.

Co oznacza gwarancja „Poczuj różnicę””?

Nasza gwarancja Poczuj różnicę jest wyrazem naszej pewności co do zdolności naszych produktów do wspierania Twoich osobistych celów. Ta gwarancja daje Ci swobodę korzystania z naszych produktów przez 100 dni. Jeśli w tym okresie nie odczujesz pożądanego postępu w realizacji swoich indywidualnych celów, zaoferujemy Ci zwrot ceny zakupu.

Przed rozważeniem zwrotu

Zanim zdecydujesz się na zwrot, zachęcamy Cię do ponownego rozważenia sposobu korzystania z produktu. Czy dawkowanie ma znaczenie? Czy można zoptymalizować czas przyjmowania? Nasz oddany zespół ds. zadowolenia klientów jest gotowy współpracować z Tobą i znaleźć dostosowane rozwiązania, które przybliżą Cię do Twoich celów.

Warunki gwarancji XTRA FUEL „Feel the Difference”

 • 100-dniowy okres użytkowania: Okres ten jest kluczowy dla Twoich doświadczeń z naszymi produktami. Chcemy dać Ci wystarczająco dużo czasu na ocenę efektów naszych suplementów w odniesieniu do Twoich osobistych celów zdrowotnych i sprawnościowych. 100 dni daje Ci możliwość doświadczenia i oceny pozytywnych zmian osobiście.
 • Zwroty: Rozumiemy, że czasami nie każdy produkt jest odpowiedni dla każdego. Dlatego akceptujemy zwroty częściowo używanych produktów. Jeśli jednak kupiłeś wiele opakowań tego samego produktu, na przykład jako część pakietu, prosimy o otwarcie tylko jednego opakowania. Pozwala to na przetestowanie produktu bez konieczności użycia wszystkich opakowań. Jeśli zdecydujesz się zwrócić produkt, zaakceptujemy zwrot tylko wtedy, gdy otwarte zostało tylko jedno z opakowań.
 • Wyjątki od gwarancji: Należy pamiętać, że niektóre produkty mogą być wyłączone z tej gwarancji. Zwykle obejmuje to produkty, których nie można zwrócić ze względu na ich charakter, takie jak niektóre artykuły spożywcze, towary, koszty wysyłki lub produkty specjalnie wykonane. Roszczenie gwarancyjne jest również nieważne ze względu na smak i/lub konsystencję produktu. Ponadto, produkty objęte dużymi rabatami zakupione podczas wyprzedaży są wyłączone z zakresu gwarancji.
 • Koszty zwrotu: Klient ponosi koszty zwrotu produktów. Zalecamy wysłanie zwrotu za pomocą metody umożliwiającej śledzenie przesyłki, aby mieć pewność, że dotrze on do nas bezpiecznie.
 • Procedura zwrotu pieniędzy: Po otrzymaniu i sprawdzeniu zwróconego towaru zwrócimy pieniądze. Należy pamiętać, że zwrot pieniędzy będzie obejmował cenę zakupu pomniejszoną o pierwotne koszty wysyłki. Zwrot pieniędzy zostanie dokonany za pomocą metody płatności użytej podczas składania zamówienia i potrwa około 14 dni.
 • Ograniczenie gwarancji: Niniejsza gwarancja jest ograniczona do jednego użycia na klienta. Ma ona na celu umożliwienie wypróbowania naszych produktów bez ryzyka, ale nie jest przeznaczona do powtarzania.
 • Prawo do odstąpienia od umowy: Oprócz naszej gwarancji, Twoje ustawowe prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni pozostaje nienaruszone. Oznacza to, że niezależnie od naszej Gwarancji Poczuj Różnicę masz prawo anulować zamówienie w ciągu 14 dni od jego otrzymania bez podania przyczyny.

Korzystanie z gwarancji

Aby skorzystać z Gwarancji Poczuj Różnicę, skontaktuj się z nami w następujący sposób:
 • Wyślij wiadomość e-mail na adres info@xtrafuel.de.
 • Podaj powód zwrotu.
 • Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer zamówienia.
 • Nasz Zespół ds. Zadowolenia Klienta natychmiast zajmie się Twoją prośbą i udzieli Ci wszystkich niezbędnych informacji dotyczących zwrotu.

Naszym głównym celem w XTRA FUEL jest wspieranie Cię w drodze do osiągnięcia Twoich osobistych celów. Gwarantujemy jakość naszych produktów i jesteśmy głęboko przekonani, że mogą one wnieść znaczący wkład w Twój sukces. Zaufaj naszemu doświadczeniu i jakości naszych produktów, ponieważ w XTRA FUEL naszym celem jest wspieranie Cię i motywowanie w realizacji Twoich indywidualnych celów.